האם השמש משפיעה על בריאות העור שלי?

טיפול באקנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול באקנה!

 

חשיפה מוגזמת לשמש עלולה להוביל לפגיעות בגוף שבאות לידי ביטוי טווח המיידי או בטווח הרחוק. זו הסיבה שרופאים ממליצים להימנע משהות ממושכת במרחבים פתוחים בשעות היום. מאמר זה יציג בפניכם את כל המידע הרלוונטי בנושא, כדי שתוכלו להכיר מקרוב בסכנות השונות ולהבין מה הקשר בין בריאות העור לבין מפרשי צל. 

הסיכון בחשיפה ממושכת לשמש

קרני השמש (UV) החזקות עשויות לגרום לכוויות, אדמומיות, כאבים ואף הזדקנות מואצת של העור. אם לא די בכך, יש מי שמגלים בשלב מאוחר יותר של החיים שהם סובלים מגידולי עור סרטניים שהופיעו לאחר שנים של חשיפה לשמש. לשמחתנו, יש בשנים האחרונות עלייה במודעות לנושא החשוב והיא מובילה לצמצום החשיפה לשמש בקרב רבים, כך שהסיכויים להופעת בעיות העור שהוצגו קודם לכן פוחת. בשורות הבאות נציג בפניכם את 2 הפתרונות היעילים ביותר שיגנו עליכם מפני השמש.

 

פתרון ראשון – חיפוש אחר מפרשי הצללה

הגנה על העור שלכם מפני קרני השמש מצריכה חיפוש תמידי אחר מרחבים מוצלים בעת השהייה בחוץ. שכן, אלה יאפשרו להסתובב במרחבים הפתוחים תוך מינימום פגיעה. מדובר לצורך הדוגמא במפרשי צל, פרגולות ופתרונות הצללה איכותיים אחרים.

פתרון שני – מריחת קרם הגנה 

לא ניתן לעסוק בהימנעות מחשיפת יתר לשמש, מבלי לציין את הקרם הייעודי שישמור על העור שלכם בכל יציאה מהבית. מדובר כמובן בקרם הגנה שמתאים לעור הפנים או הגוף. שכן, זה ימנע את הפגיעה הקשה של קרני השמש, כך שלא תצטרכו לסבול מכוויות וכאבים מיותרים. נדגיש שמדובר בפתרון שמחייב חידוש בכל כמה שעות. כלומר, אם יצאתם מהבית ליום שלם ואתם צפויים להיות חשופים לשמש לזמן רב, עליכם למרוח את הקרם מידי שעתיים – שלוש, כדי להוביל לתגובה אפקטיבית. נדגיש שהדבר נכון גם עבור מי שצפויים לעמוד תחת מפרשי צל אחת לזמן מה. 

מילים אחרונות לסיום

הימנעות מחשיפה ממושכת לשמש מאפשרת לשמור על העור שלנו בריא ומטופח. כעת ברור לכם שהדרך הטובה ביותר להביא את הדבר לידי ביטוי היא תוך מריחת קרם הגנה ועמידה תחת מפרשי הצללה שמאפשרים ליהנות מהצללה מלאה. 

 

המרכז לטיפול באקנה

המרכז לטיפול באקנה מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול באקנה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול באקנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: