ניתוח פלסטי לטיפול וטשטוש אקנה

טיפול באקנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול באקנה!

ניתוח פלסטי להעלמת אקנהבעולם הניתוחים הקוסמטיים, הטיפול בבעיה הנפוצה אקנה מציע את החידושים האחרונים ואפשרויות הטיפול המקיפות ביותר לטיפול מכל הסוגים ורמות החומרה. טיפולים מסוג טיפולי לייזר או מבוססי אור, עד להליך רפואי לפילינג עור עמוק ומוצרים לטיפוח העור, טיפולים רפואיים ללחימה בחיידקים, וטיפולי עור שונים.

עבור אדם שסובל מאקנה, זוהי שיטה קיצונית הנחשבת לפריצת דרך מתקדמת המטפלת בבעיה. התערבות כירורגית מומלצת לטיפול במספר סוגי אקנה, ואילו טיפולים פולשניים פחות עשויים להספיק למקרים אחרים.

שילוב טיפולים קיימים וחדשים ,במרבית המקרים, הינם הגישה הטובה ביותר. מנתח מקצועי מיומן יבחן בזהירות את מצב העור וימליץ על תכנית הטיפול המסייעת להשגת עור נקי מחטטים.

לפני הניתוח – יש להבין סוג אקנה

ניתוח קוסמטי מטפל בסוגי אקנה המתבטאים במצבים הבאים:

אקנה וולגריס –  זוהי צורת האקנה השכיחה ביותר של אקנה, המופיעה כנקודות שחורות, פצעים מוגלתיים וגושי פיברוזיס.

אקנה דלקתית – זוהי צורת אקנה חמורה המלווה בנגעים דלקתיים מחוברים.

נגעים – במצב זה נוצרים נגעי כיבים שעלולים לגרום לצלקות חמורות.

זקיקי שיער – זיהום חיידקים נדיר זה מאופיין בציסטות ומורסות.

פריחה – צורה זו של אקנה מופיעה כפריחה אדומה שיכולה להתרחש על האף, הלחיים והסנטר. היא עלולה להיות מלווה בפצעונים, בליטות ופגמים, ועלולה לגרום לחלקי הפנים כגון האף, הלחיים והסנטר, לבלוט.

אקנה כואבת – זוהי צורה חמורה של אקנה הגורמת לפצעים כואבים גדולים בצורת גושים, העלולים להתפתח לצלקות חמורות אם אינם מטופלים.

טיפולי אקנה

ניתן לטפל באקנה ולמנוע אותה באמצעות הליכים כירורגיים קוסמטיים, המבוצעים בקליניקת רופא עור, עם שימוש בלייזר המתבצע במסגרת ניתוח אשפוז. ההליך אורך כשעה עד שעה וחצי, ובדרך כלל אין צורך בהרדמה, שכן רוב הטיפלים אינם כואבים. יחד עם זאת, ניתן לקבל קרם הרדמה מקומי המשמש לטיפולי לייזר אגרסיביים.

טיפול בלייזר

בניתוחים קוסמטיים מומלץ בדרך כלל להשתמש בלייזר לשם קבלת תוצאות אפקטיביות באמת. הטיפול מבוצע ברמות שונות בהתאם לסוג וחומרת האקנה.

הטיפולים מבוססי האור מכווצים את בלוטות החלב, מקטינים כלי דם מודלקים, מפחיתים וריאציות פיגמנטים, ומשפרים את גוון העור ואיכותו.

טיפול בלייזר יכול להיות משולב עם תדר רדיו דו קוטבי על מנת להעניק לעור איכות משופרת נוספת. במקרים מורכבים, מומלץ לטפל בטכנולוגיית לייזר CO2, המכווצת את בלוטות החלב, משפרת את הפיגמנט, ומאפשרת צמיחת קולגן חדשה תוך שיפור איכות העור.

טיפול אנטי דלקתי – טיפול זה מבוצע באמצעות הזרקה לטיפול בפיברוזיס או אקנה מודלקת.

טיפוח זקיקי עור – הליכים כירורגיים קוסמטיים מציעים מגוון נרחב של טיפולים יעילים ובטוחים לטיפול בעור, שמטרתם להפחית את האקנה ולשלוט בה. פילינג רפואי מבוצע באמצעות שימוש בחומצות רטינואיות וסליציליות לקילוף העור בנוחות מבלי לגרום לכוויות. פילינג פנים מזין ומאזן את העור על מנת לשלוט ולמזער פצעוני אקנה בעייתיים. מוצרים רפואיים לטיפוח העור מכילים מרכיבים יעילים לשמירת עור בריא.

מרשמים – בנוסף להליך הכירורגי, ולשם קבלת תוצאות אופטימליות, מומלץ לקבל מרשם לאנטיביוטיקה, טיפול תרופתי באקנה או תרופות מקומיות בשילוב עם טיפולים אחרים.

משך הזמן הדרוש להתאוששות מניתוח פלסטי לטיפול באקנה תלוי בסוג הטיפול. רוב הטיפולים כרוכים בזמן התאוששות קצר והמטופלים יכולים לשוב מיד לעבודה ולפעילות רגילה אחרת.

יחד עם זאת, טיפול פילינג עור עמוק וטיפולי לייזר אגרסיביים עשויים לדרוש תקופת החלמה של יומיים. הסיכונים הם מינימאליים בתנאי שהמטופלים מבצעים בזהירות את הוראות מעקב הטיפול.

המרכז לטיפול באקנה

המרכז לטיפול באקנה מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול באקנה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול באקנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: