קלירקס

טיפול באקנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול באקנה!

קלירקסמחלת האקנה היא מחלת עור חיידקית השכיחה בעיקר בגיל ההתבגרות. היא מגיעה יחד עם השינויים המיניים שעוברים נערים ונערות בגיל העשרה אולם גם אנשים מבוגרים יותר חולים בה.

פצעי הבגרות הם הסימנים הקליניים של מחלת האקנה. הם עשויים להקשות מאוד על הסובלים מהם.

השילוב בין שינויים הורמונאליים ומיטרדים אסתטיים שניכרים על העור, בייחוד על עור הפנים, יכול לעורר בעיות נפשיות ורגשיות אצל מתבגרים שגם כך עוברים תקופה מתישה סביב גיבוש זהותם הבוגרת.

מלבד בעיית הפצעים קיימת גם בעיית ההצטלקות שעלולה להשאיר סימניה על עור הפנים גם לאחר ששכחה התפרצות המחלה.

"קלירקס" היא סדרה של מוצרים לטיפול באקנה קלה עד בינונית המבוססים על החומר הפעיל בנזואיל פרוקסיד שמעכב את צמיחת החיידקים.

אקנה נגרמת מחיידקים המתבייתים בזקיקי השערה שעל העור."קלירקס" חודר אל הזקיק, מגיע אל החיידק וקוטל אותו.

יתרונות מוצריי "קלירקס"

  • מוצרי "קלירקס" משחררים את פקקי החלב שסותמים את זקיקי השערה ומאפשרים מעבר של חמצן שמאפשר את חידוש תהליך יצירת הקלוגן בעור
  • חיידקי האקנה אינם יכולים לפתח עמידות בפני הבנזואיל פרוקסיד ולכן ניתן לתקוף אותם בפעולה חוזרת (להבדיל משימוש באנטיביוטיות לנגזרותיהן)
  • מוצרי "ג'ל קלירקס" מיוצרים בשלושה מינונים שונים של החומר הפעיל בנזואיל פרוקסיד  – 2.5% , 5% ו- 10%.
  • מוצרי הסדרה אינם  מיוצרים על בסיס אלכוהול ולכן  הם מפחיתים את שומניות העור אך אינם מייבשים אותו, או מייצרים קילוף של עור שגם הוא עשוי לסתום את נקבוביות העור
  • "ג'ל קלירקס" שקוף, אינו מכתים ואינו נראה לעין ולכן ניתן להשתמש בו בכל שעות היום
  • ניתן לשלב את הטיפול ב"קלירקס" עם טיפולים אחרים כולל טיפולים תרופתיים
  • על פי טענת היצרן תוצאות השימוש במוצריי "קלירקס" נראות לעין תוך 48 שעות ומתבטאות בחידוש מראה העור והפחתת הופעת הפצעים

המוצרים המרכיבים את סדרת  "קלירקס" ואופן השימוש בהם – ניתן לרכשם בבתי המרקחת ללא מרשם רופא.

o ג'ל שקוף שמיוצר בשלושה מינונים של ריכוז הבנזואיל פרוקסיד: 2.5% , 5% , 10%.

על פנים שטופות היטב ויבשות לחלוטין,  יש למרוח את הג'ל בעדינות תוך כדיי החדרה מרבית של החומר לאזור הנגוע. לאחר מספר ימים בו נעשה הטיפול רק פעם ביום, יש לחזור על הפעולה 2-3 פעמים ביום.

כדאי למרוח את הג'ל על כל שטח האזור הנגוע ולא רק על הפצעים עצמם – הג'ל שקוף ואינו בולט לעין.

ניתן להתאים את המינון הרצוי על פי חומרת המחלה. מינון גבוה יותר  הורס מהר יותר את הקומודונים – ה"ראשים השחורים" שסותמים את זקיקי השערה

o  תרחיץ המכיל בנזואיל פרוקסיד במינון של 10%

ב "קלירקס תרחיץ" יש להשתמש פעם אחת ביום. התרחיץ מיועד לניקוי הפנים, החזה והגב שנגועים בפצעי אקנה. ניתן להשתמש בו בכל סוגי העור. הוא אינו מכיל אלכוהול ולכן אינו מייבש את העור. צבעו שקוף.

o  סדרת מוצרי "קלירקס TEEN "

סדרת מוצרים המיועדים לטיפול בבני נוער שלהם עור שמן ובעייתי הנוטה לפצעים. בסדרה שלושה מוצרים: "Teen Wash" – תרחיץ ניקוי יומי;    "Scrub Teen" – ג'ל גרגרים עדין;" "Moisturizer Teen קרם לחות, נטול שומן המכיל מקדם הגנה 15 SPF.

מוצרי "קלירקס" הם מוצריי קוסמטיקה רפואית המיועדים לטיפול במחלת האקנה. על אף הצהרת היצרן שניתן לראות שיפור במצב הפצעים כבר לאחר 48 שעות, יש לזכור שטיפול בעזרת משחה מצריך התמדה. טיפול מוצלח מחייב ביצוע מדויק ונכון תוך מעקב אחר הוראות היצרן, והרבה סבלנות.

המרכז לטיפול באקנה

המרכז לטיפול באקנה מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול באקנה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול באקנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: