מכשיר ה- ION מבית ג'ליקסיר מבטיח להילחם באקנה ופצעונים

טיפול באקנה זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול באקנה!

אקנה הוא מצב כרוני בעור הגורם להופעת לפצעונים, בפרט באזורי הזרועות העליונות, הפנים, חזה, כתפיים, צוואר או גב. האקנהמכשיר ה- ION מבית ג'ליקסיר מבטיח להילחם באקנה ופצעונים מופיעה לרוב בראשית גיל ההתבגרות אבל היא עשויה להופיע בכל הגילאים, החל מגיל אחת עשרה וכלה בגיל שלושים. באקנה בלוטות החלב מופעלות. הגורמים הראשיים לאקנה הינם איפור שמבוסס על שמן, גנטיקה, טמפרטורה גבוהה, ווסת, לחות, לחצים או חרדות.
בכתבה זו נבהיר את החשיבות של טיפול מוקדם באקנה ונדון במכשיר חדש בטכנולוגיה יפנית המבטיח להילחם באקנה ובפצעונים. זהו מכשיר ביתי שהטכנולוגיה שלו מגיעה מיפן, ושימוש בו מוודא שיפור נראות העור מפצעונים, וכל זאת בשימוש של רק עשר דקות מדי יום.

החשיבות של טיפול מוקדם באקנה ובפצעונים

אקנה יכול להשפיע לרעה על ההרגשה הנפשית עד כדי דיכאונות ומחשבות לסיים את החיים. הוא יכול לפגוע בדימוי העצמי, לפגוע בריקמת מערכות יחסים ולפגוע בהיבטים חברתיים. על פי מחקרים רבים שנעשו בתחום, נמצא כי יש לטפל באקנה בהקדם האפשרי ואלו הן הסיבות המרכזיות:

  • טיפול מוקדם באקנה ובפצעונים עוזר להימנע מצלקות – לא משנה מה דרגת חומרת האקנה, הטיפול למיגור שלה מתמשך עת מרובה. אך כאשר האקנה ממש בתחילתה, טיפול בה עשוי לעצור צלקות.
  • מניעת סבל מאקנה למשך זמן ממושך – מרבית הסובלים מאקנה חשופים לתקופה ממושכת של סבל. אך טיפול מקדים באקנה עשוי למנוע הישנות המחלה ומיגורה לחלוטין.
  • טיפול באקנה מוקדם עוצר את נראות הכתמים – טיפול באקנה מבהיר את הכתמים של האקנה, ובעלי עור כהה יבחינו בפיגמנטים כהים על גבי עורם. לעומתם, בעלי עור בהיר יבחינו בכתמים אדמדמים עם נסיגת האקנה. ככל שמקדימים לטפל בתופעה, הכתמים מיטשטשים מהר יותר.
  • במידה ולא מטפלים ישר באקנה, קיימת סבירות גבוהה ליטול תרופות – לכל תרופה יש תופעות לוואי, כידוע, והן מחייבות ביצוע בדיקות והליכה לרופא לעור לעתם קרובות. כל זה יכול להימנע עם טיפול מקדים באקנה ובפצעונים.

מה מייחד את המכשיר ה-ION החדש?

המכשיר החדש שפותח בטכנולוגיה יפנית מבטיח להלחם באקנה ופצעונים, כאשר לעתים ההמלצה הגורפת להשתמש בו כמה פעמים בשבוע, או מדי יום. כאשר משתמשים בקרמים או במשפחות נגד אקנה, נעשה בזבוז של לפחות שלושים אחוז שנשאר בידיים, אבל כאשר משתמשים במכשיר החדש זוכים ליהנות ממלוא התפוקה. המכשיר מאפשר ניקיון עמוק יותר של העור, באמצעות תשדורת של יונים, בעלי הוצאה פעילה של הפסולת מן הנקבוביות וכן בעלי מטען חיובי. רק באמצעות מכשור חדיש זה ניתן לנקות את היטב את העור, ולהכניס את החומרים המרפאים לתוך העור.

כיצד הלדים הכחולים והאדומים במכשיר ה-ION מסייעים במאבק כנגד האקנה?

המכשיר החדש מחדש ומטפל בעור. במכשיר זה קיימים שני לדים – לד כחול ולד אדום. הלד הכחול אמון על איזון של רמת החומציות של העור, והוא מצוין לשם טיפול באקנה ובפצעונים, שיקום העור ומיגור כתמים כתוצאה מפיגמנטציה. והלד אדום נכנס ומגביר את פעילות התא, ובאופן זה מגביר את הייצור של הקולגן.

בנוסף, המכשיר החדש מאמן אף את השרירים בפנים. הטכנולוגיה המתקדמת שבמכשיר שולחת פולסים חשמליים, אשר ממצקים את העור. דומה הדבר לפעילות ספורטיבית, שבה מאמנים את שרירי הגוף, כך גם ניתן לאמן את שרירי הפנים, למצק את העור או לשפר את זרימת הדם.

 

המרכז לטיפול באקנה

המרכז לטיפול באקנה מתמחה במתן מידע בתחום הטיפול באקנה, כל מה שרציתם לדעת על טיפול באקנה במקום אחד. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה: